News Portal

ब्यस्त सडकमा एक बिशाल सर्प बाटो क्रस गर्न खोज्यो , भिडियो बन्यो भाइरल

सर्प भनेपछी हाम्रो सातो जान्छ। सर्पले डसेर पनि धेरै मानिसहरुले ज्यान गएको पनि छ । विश्वमा वर्षेनी सर्पको डसाइबाट कयौं मानिसहरुले ज्यान गुमाउने गर्छन्।यस्तै एक बिशाल सर्पले ब्राजिलको एक सडकमा रोड क्रस गरेको छ । ब्राजिलको बिआएर(३६४ हाइवेमा उक्त सर्पले रोड क्रस गर्न खोजेपछी सबै गाडीले ब्रेक लगाएका छन् ।रोड क्रस गर्न लागेको उक्त सर्पलाई सबै गाडी, साइकलले बाटो काट्न दिएका छन् ।

 

उक्त सर्प ९।८ फिट लामो भएको बताइएको छ ।सर्पले रोड क्रस गर्न खोजेको उक्त एनाकोन्डालाई सबैजना मानिसले सकूशल बाटो काट्न सहयोग गरेका छन् ।यो घटना ब्राजिलको पोर्टो भेल्होस्थित नर्थवेस्टर्न सिटी नजिकै भएको हो । रोड क्रस गर्न खोजेको एनाकोन्डालाई देखेर मानिसहरु निकै चकित परेका छन् । मानिसहरुले उक्त एनाकोन्डालाई सकूशल बाटो काट्न सहयोग गरेको यो भिडियो अहिले निकै भाइरल भइरहेको छ ।यो एक सत्य घटना हो । भिडियोमा हेर्नुहोस्

https://www.facebook.com/italo.nascimento.7161/videos/1637648533033809/?t=0

Leave A Reply

Your email address will not be published.