News Portal

विवाहका लागि के थियो करिनाको सर्त जसलाई शाहिदले मानेनन् तर सैफले माने ?

एजेन्सी । बलिउड चर्चि अभिनेत्री हुन् करिना कपूर । उनले शाहिद कपुरसँग ‘ब्रेकअप’ गरेर १० वर्ष जेठा सैफ अली खानसँग बिहे गरेकी थिइन् । करीना र सैफको जोडी बलिउडमा निकै चर्चित र राम्रो पनि मानिन्छ । चलचित्र ‘टशन’ को शुटिङबाट एक अर्कालाई प्रेम गरेर बिहे गरेका यी दुईको एक छोरा समेत भइसकेको छ ।

एक अन्तरवार्तामा करिनाले जीवनसाथी सैफ नै चुन्नुको कारण बताएकी थिइन् । उनी बिहेपछि पनि आफ्नो करियरलाई अघि बढाउन चाहन्थिन् । आफ्नै खुट्टामा उभिएर केही गर्ने सपना समेत थियो र यो सबै सैफले स्विकारेका थिए । उनले बिहेअघि सैफसँग यस्तो शर्तमा मन्जुरी भएको कुरा समेत बताएकी थिइन् । तर शाहिदसँग प्रेममा रहेको बेला यहि शर्त राख्दा उनले सरासर इन्कार गरिदिएका थिए । यसकारण यी दुवैको ब्रेकअप भयो ।

याे पनि हेर्नुहाेसः

Leave A Reply

Your email address will not be published.